Loading

Z pamiętnika płytoholika

# 17 - Suffocation, "Of The Dark Light" (CD 2017)

Nekro      06 lipca 2017     

Label: Nuclear Blast
Katalog: 27361 37282
Rok produkcji: 2017
Rok wydania: 2017
Gatunek: Metalus Brutalis

No, to w końcu mamy ten upragniony, nowy krążek burgerowych brutalistów i ma on, zaiste, coś w sobie. Recenzję wrzucam dosłownie za momencik, tymczasem słówko o wydaniu krążka, w które się zaopatrzyłem.

Jak zaraz zobaczyta, to zwyczajny jewel odlany w jakimś zajebiście lustrzanym plastiku, można się w nim przejrzeć i, np. wycisnąć pryszcz albo wymodelować fryzurę, fajnie. Oprawa graficzna dość kontrowersyjna, kojarząca się raczej z tymi mniej wzniosłymi klimatami muzycznymi, ale rozumiem, komuś może się podobać. No, ale kolorystyka chociaż jest ok. CeDek ma nadruk z płytki, a książeczka to nie książeczka, tylko, tzw. lista zakupów. Rozkłada się na sześć czy siedem części tworząc długiego węża boa, mającego z jednej strony nadruki płytek, a z drugiej stadia dezintegracji (zależy od ktorej strony patrzeć - równie dobrze mogą to być stadia kreacji) postaci z głównego covera - coś jak ta przeźroczysta książeczka w "Lateralusie" Toola, tylko w wersji niskobudżetowej. Ale wygląda spoko.

Spoko wygląda też samo wydanie na półce, a że cena krążka już u wejścia była bardzo zachęcająca, to nie ma się nad czym zastanawiać.

Fotoszcza (kot się wpierdzielił, to też został uwieczniony):

 

Jak chcesz skomentować, to się zaloguj - opłaci Ci się, koleżko!


Komentarze(0)