Loading

Z pamiętnika płytoholika

# 18 - Void Meditation Cult, "Utter the Tongue of the Dead" (CD 2016)

Nekro      15 sierpnia 2017     

Label: Hells Headbangers Records
Katalog: HELLS 666
Rok produkcji: 2016
Rok wydania: 2016
Gatunek: Swampmurk

Pełnometrażowy debiut amerykańskiego VMC to jedna z najlepszych płyt jakie ominąłem w zeszłym roku i nieświadomym będąc rozpływałem się nad kilkoma innymi, które tej tu pięt nawet nie liżą. Ale szat nie będę rwał, normalna sprawa, może zdarzyć się każdemu.

Omsknęcie to chciałem jednak w jakiś sposób odpokutować i postanowiłem to zrobić w najprzyjemniejszy możliwy sposób - dać chłopakom zarobić zakupywowując ich monstrualnie dobry album. Płyta nie jest najtańsza, ale to jeden z tych potworów, o których wsomina się przy najbłahszej okazji przez kolejne kilka lat, więc te parę złotych naprawdę warto odżałować. A co za nie dostajemy?

Może samo wydanie nie jest zbyt bogate, ale posiada GENITALNĄ oprawę graficzną tak znakomicie korespondującą z warstwą muzyczną. Grafiki są czarno-ciemno-smoliste, ale dzięki fajnemu kontrastowi bieli i złota do czerni to wszystko wygląda doskonale. Książeczka ma z 8 czy 10 stron zdobionych grafikami i bardzo ładnym nadrukiem tekstów, a w środku tajemniczym, jakże bezecnym zdjęciem czaszków. Szysko jest na grubym papierze i jak najbardziej przeznaczone jest do częstego kartkowania podczas odsłuchu tej czarnej mszy na bagnie. Hells Headbanger wydało doskonałą płytę o wspaniałej oprawie. Dobry zakup. 

Jak chcesz skomentować, to się zaloguj - opłaci Ci się, koleżko!


Komentarze(0)