Loading

Nadchodzące smakowitości

Już za rogiem - kolejna masakra od Origin

Nekro      12 maja 2017      Newsy, Muzyka

Milczący od trzech lat czempioni brutalistycznej, technicznej masturbacji - hamburgery z Origin niedawno podzielili się nowymi szczegółami na temat swojego świeżego skurwisyna, którego lada moment będzie można zacnie zakosztować.

Amerykńce zrobili sobie dłuższą przerwę przed swoim siódmym długograjem - od czasów (średnio - na marginesie - udanego) "Omnipresent" minęło, jako się rzekło, trzy lata, które zespół wykorzystał na intensywny koncerting - w tym samym czasie pisząc materiał na nowy album, który zatytułowali "Unparalleled Universe".

Tracklista:

01. Infinitesimal To The Infinite
02. Accident And Error
03. Cascading Failures
04. Mithridatic
05. Truthslayer
06. Invariance Under Transformation
07. Dajjal
08. Burden Of Prescience
09. Unequivocal
10. Revolucion

Z czego ostatni kawałek to cover... Brujeria. Grubo.

Rzecz jasna, zespół opisuje nowy materiał jako "najcięższy, najlepszy, najlepiej oddający  osobowość muzyków", ale na takie insynuację zawsze spuszczam zasłonę milczenia - zamiast tego warto posłuchać nowego wałka  wykonanego w formie - któż by się spodziewał - wideo w trzystu sześćdziesięciu stopniach. Tak, urodził nam się już nowy podgatunek - 360 degrees death metal. No, ale co tu marudzić, lepiej obczaić:

Jak słychać, Origin postawił tym razem na drone-ambient z melorecytacjami a'la David Tibet. Heheszki heheszkami, ale w obozie ekipy chyba niewiele się zmieniło - soniczna fala napierdolu to wciąż nadrzędny cel hamburgerów, pytanie tylko, czy tym razem ich materiał wniesie coś do dyskusji? To okaże się 30 czerwca, ale fajnie byłoby przywitać zespół w formie z wybornie niszczącego "Antithesis", a nie powielającego wszystko, co zrobili już wcześniej. No, bądźmy dobrej myśli.

Płytę ponownie wyda w Europie krajowa Agonia (znając ich, to w pierdyliardzie wydań), a za oceanem szwaby z Nuclear Blast.

Jak chcesz skomentować, to się zaloguj - opłaci Ci się, koleżko!


Komentarze(0)