Loading

NekroPlaza rekrutuje!

Nekro      15 października 2016      Blog, Misc

Wszedłeś tutej, dobrze! NekroPlaza zaprasza!

Masz głowę?

Lubisz pisać?

Lubisz smalec?

Jeśli na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco - znaczy, że jesteś we właściwym miejscu! Rekrutuję świeżeninę, młody i stary narybek do współtworzenia miejsca, które w swoim jądrze ma zapisaną solenną misję bycia jedynym w swoim rodzaju doświadczeniem w polskim internecie. Miejscem, w którym informacja i dezinformacja tworzą jedność, gdzie humor jest wartością nadrzędną, a fokus tematyczny będzie odbijał się od ścian na wieki wieków.

Wystarczy prosty kompjutr (nawet na komodorze 64 się kiedyś pisało, ale to raczej słowa wulgarne, żeby pochichotać w duchu), chwila czasu, proste, wbrew pozorom, zainteresowania i ABKWD - absolutny brak kija we dupie. Myślę, a przyznajmniej mam nadzieję, że kombo tych powyższych cech nie jest wcale rzadko u nas spotykany, a to wróży dobrze miejscom takim jak Nekroplaza - tworzonych z jajem, zacięciem i mentalnym wyjebaniem, gdzie (będzie) można poczytać o wszystkim.

Dlatego też, młody pigulaku, jeśliś zainteresowany i chciałbyś dołożyć od siebie pustaka w tym murze, to zapraszam do kontaktu na:

nekro@nekroplaza.pl 

Nie musisz pisać, że masz na imię Grzegorz a mama biła Cię po plecach kablem od prodiża, albo, że na podwórku wołają Cię Ruda a koleżanki śmieją się z Twojego płaskiego dupska i tatuowanych brwi (HA!), wystarczy mi parę składnych zdań, które nazwiesz artykułem / recenzją / wywiadem / zapowiedzią / czymkolwiek tylko kurdwa chcysz zapisane czy to w samej treści mejla czy w oddzielnym pliku (polecam to drugie). Przeczytam wszystko co podeślesz, a im więcej będzie w tym charakteru tym lepiej. 

Pozdrawiam więc serdecznie i czekam na Was, trzęsityłki!

Jak chcesz skomentować, to się zaloguj - opłaci Ci się, koleżko!


Komentarze(0)