Loading

Nadchodzące smakowitości

POSSESSED wraca po większej ilości lat niż jest palców u rąk i nóg - razy półtorej

Nekro      16 maja 2017      Newsy, Muzyka

To już oficjalne - kilka najbliższych lat to będą powroty wielkich. Możecie więc liczyć na cumbacki Winter, Bathory, Windir, Bolt Thrower, Emperor, Metalliki z Cliffem, Dissection z Jonem i Slayera z Lombardo (no dobra, z tym Slayerem to żart). Tymczasem weźmy na tapetę zapowiedziany kilka dni temu powrót Possessed - klasycznego, burgerowego składu uważanego (słusznie zresztą) za jednego z dziadków death metalu.

Generalnie, to reunion Possessed miał miejsce już prawie dekadę temu, kiedy Becerra i jego zawadiacka spółka zaczęli tourować po świecie pod szyldem swojego starego bandu, to żaden news. Jest nim natomiast fakt następujący -  Burgery właśnie podpisały kontrakt na nową płytę z krautwurstową Nuclear Blast! Album jest w skedżulu na przyszły rok, co oznacza, że na nowy materiał Possessed przyszło nam czekać jedyne... TRZYDZIEŚCI DWA LATA (no, wciąż czekamy, więc wstrzymajcie się jeszcze z rozkręcaniem hula-hopów).

Aktualnie zespół cieszy się z podpisanej umowy i zaczyna pisać muzę na nowe. Zespół to właściwie "zespół", bo z oryginalnego składu ostał się tylko Jeff Becerra, ale ma zacne towarzystwo - na gitarach mamy typów z Gruesome i From Hell, basistę Malice, a na bębnach siedzi były pałker Brujeria.

Co to będzie, jak to będzie? Przechuj wie, alem ciekaw wielce. Tymczasem...

Jak chcesz skomentować, to się zaloguj - opłaci Ci się, koleżko!


Komentarze(0)