Loading

Biadolenie okolicznościowe

Rok Plazy w internetach

Nekro      01 lipca 2017      Blog, Misc

No, drodzy Państwo! To już rok minął od kiedy Plaza w internetach lata! Nie ma co robić bibek, bo ten rok był głównie na prawdziwy rozruch - który jeszcze nie nadszedł, ale wszystko idzie w dobrą stronę.

Piszę naprawdę mimochodem, bo nie mam czasu i możliwości napisać więcej, ale pewne daty są na tyle znaczące, że trzeba je jakoś zaznaczyć. Dziś, pierwszego lipca 2017 roku, nadeszła rocznica bytności nekroplaza.pl w polskim internecie. Właśnie 1 lipca 2016 wrzuciłem ten jebany harmider na serwer i zacząłem kombinowac, jakby tu sobie tą stronę pod siebie zkustomizować.

Jeśli kto tu był dawno temu, i dziś też czyta ten tekst, to wie, jak wiele zmienilo się tutaj w te 12 miesięcy - ale tylko, jeśli chodzi o funkcje i technikalia - kontent i jego charakter, pozostał niezmieniony przez ten cały okres, i tak dokladnie miało być.

Miałem tu przytoczyć serię statystyk z gógle analytics i fejsbuka, ale to czcze gówno, a poza tym nie mam na to teraz czasu, najwyżej dopiszę, np. jutro.

Tymczasem żegnam się i na dziś i serdeczne podziękowania się do kazdego, kto spędził chociaż minutę przeglądając zakamarki tego miejsca. Znaczy to, że cały ambaras był warty swego.

Pozdro szejset,

Nekro

Jak chcesz skomentować, to się zaloguj - opłaci Ci się, koleżko!


Komentarze(0)