Loading

Ja, Nekrodeweloper

Styczeń miesiącem (roz)topów

Nekro      24 grudnia 2016      Blog, Misc

Za pasem już miesiąc zaczynający rok. Rok, który zaczyna się w większej ilości procentów od większej ilości procentów w organizmie. To w nim zaczyna człowiekowi przeszkadzać nieustający mróz, piramidy psiego kupska wzniesione wśród zasp i dylemat czy w tym szaliku nie będziesz wyglądał zbyt gejowsko (będziesz). Ja na to coś poradzę.

W styczniu podam wam na deskach mojego teatru serię topów/bestów z 2016 roku odnośnie muzyki, filmu i innych pierdół. Wiem, że Cię wali czy uważam nowe Darkthrone za dobre, ale może dzięki takiej liście znajdziesz coś, na czym jeszcze oka/ucha nie kładłeś i później będziesz z podkulonym ogonem przepraszał, a za pokutę ubierzesz ten fegele szalik od starej, bo dobry szajs posmarujem.

Sam bardzo lubię takie śmieszne listy nie tylko z powyższego powodu. Może być nim też przypomnienie o tym niezłym pakistańskim dramacie o kryzysie egzystencjalnym taksówkarza transseksualisty który widziałeś po pijaku 29 lutego, doceniony złotym gównem za muzykę w Sundance. Może być oznaczenie ostatniej płyty Necrovomit Satanjaculation, która była tak zła, że musiałeś jechać do doktorki po zastrzyki w dziąsło, bo ibuprom nie chciał działać. A może to być zwykła ciekawostka, żeby zobaczyć, czy zdanie jakiegoś internetowego pacana w jakiś sposób pokrywa się z Twoim.

Dlatego tych topów gotuję sporo, od najzacniejszych/najsmrodliwszych rzeczy przez najdziwniejsze/od których najbardziej swędzi moszna po np. najmniej warte zaufania ryby akwariowe. No dobra, z tym ostatnim jeszcze pomyślę, ale bądźcie przygotowani na regularne wstawki i że trzeba je będzie dużo scrollować.

PS. Nie zapomniałem, rzecz kurwa oczywista, o pozostałych rzeczach, takich jak recenzje i inne (np. nowy „Fucked-Up Shit”), więc topiki mogą przeplatać się z liśćmi. Ale na pewno będzie z/do czego kręcić!

PPS. A to się nie chce odczepić, niczem gówno z psa od podeszwy:

Jak chcesz skomentować, to się zaloguj - opłaci Ci się, koleżko!


Komentarze(0)